Škola lyžování

Začátečníky vyučujeme individuálně nebo ve skupinách a naším cílem je samostatné a bezpečné lyžování našich klientů na sjezdovkách.

Výuku začínáme na bezpečných místech s dojezdem a postupně přecházíme na mírné sjezdovky a připravujeme klienty na používání vleků. Současně věnujeme maximální pozornost správné technice lyžování a od úplných počátků tak získáte pouze správné lyžařské návyky. Dobrá technika lyžování je základem pro bezpečnou, kontrolovanou jízdu na sjezdovce a další pokroky v lyžování do budoucna.

Pro úplné začátečníky doporučujeme výuku ve skupině nebo individuálně a to minimálně jako 3 denní program (2 až 4 hodiny denně). V případě pokročilých lyžařů vytvoříme program výuky podle vašich potřeb a časových možností.

Pokročilým lyžařům doporučujeme individuální výuku, kde pod dohledem profesionálního učitele odstraníte některé špatné návyky a pokračujete ve zdokonalování vaší techniky. Získáte nejen nové pohybové dovednosti, ale i mnoho informací nezbytných pro váš lyžařský růst. Začnete také využívat plně možnosti vašeho lyžařského vybavení především při carvingových obloucích.

Rezervace výuky